0 800 307 555
0 800 307 555

Понад 35 млн американців ще не погасили кредити за торішні покупки — дослідження


Понад 35 млн американців ще не погасили кредити за торішні покупки — дослідження

Американці готуються до масштабних витрат на тлі початку сезону передсвяткового шопінгу.

Очікується, що витрати на святкові покупки в поточному сезоні поб’ють рекорди, випливає з прогнозу Національної федерації роздрібної торгівлі (NRF).

Споживачі в середньому витратять близько $762 на подарунки сім’ї та друзям, показала окрема доповідь, підготовлена NerdWallet.

Тим часом 29% покупців, або понад 35 млн осіб, які купували подарунки в кредит минулого року, ще не погасили заборгованість, випливає з доповіді.

Підвищення цін і дефіцит товарів напередодні “чорної п’ятниці” і кіберпонеділок змушують деяких покупців витрачати ще більше грошей на продукцію, яку вони хочуть придбати до свят.

Таким чином, обсяг кредитів знову зростає після того, як американці виплатили рекордні $83 млрд заборгованості за кредитними картками в 2020 році.

В цілому заборгованість за кредитними картками в третьому кварталі 2021 року збільшилася на $17 млрд, згідно з найбільш свіжими даними Федерального резервного банку (ФРБ) Нью-Йорка. Середній розмір заборгованості на поточний момент становить $5525.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua