0 800 307 555
0 800 307 555

Інвестиції – всі, додаток – один. «Мінфін» і Dragon Capital готують до запуску унікальний продукт


Засновники сайту №1 для інвесторів «Мінфін» за підтримки інвестиційної компанії Dragon Capital готують до запуску новий мобільний додаток для інвестицій – Multi Invest. Старт запланований на перший квартал 2022 року. Утім, уже зараз можна підписатися на новини додатку і отримати спеціальні умови для перших його користувачів.

Розробники Multi Invest кажуть, що це – унікальний продукт для ринку України, який має на меті зробити інвестиції зрозумілими та доступними для всіх.

Що пропонує Multi Invest

Функціонал додатку дозволить:

  • Купувати держоблігації. Позичити державі гроші ще мабуть ніколи не було настільки просто. А за це ви отримаєте 12% річних без податків і комісій.
  • Вкладатися у фонди. Це коли купуєш один фонд, а інвестуєш одразу в десятки компаній.
  • Придбати криптовалюту. Bitcoin, Ethereum та інші популярні альткоїни, які представлені на ринку, стануть вашими без зайвих зусиль.
  • Інвестувати в акції іноземних компаній. Ви зможете буквально в кілька тапів купувати акції улюблених брендів.

«Ми живемо у час, коли інвестувати – чи не єдиний спосіб не втрачати гроші, – вважає Костянтин Вайсман, Head of Fintech компанії Treeum, що управляє сайтом minfin.com.ua. – Якщо раніше ставки за депозитами були досить високі, зараз за гривневими депозитами вони становлять у середньому 8,6% і ледве перекривають інфляцію на рівні 11%. Це змушує людей шукати нові комбінації вкладень та розширювати власний набір інвестиційних інструментів».

Як свідчать дані Інституту Ґеллапа, 56% американців тримають кошти в акціях різних компаній. По Україні такої статистики не існує, але відсоток тих, хто інвестує на фондовому ринку, точно менший за 1%. Саме тому розробники вирішили створити продукт для максимально широкої аудиторії.

«Для того, щоб зробити інвестиції доступними кожному, ми усунули всю офлайн-складову з Multi Invest – відвідування офісу брокера, спілкування з менеджерами, паперові договори.

Як наслідок, додаток об’єднає всі ключові види інвестицій, які можна здійснювати в телефоні: від консервативних держоблігацій до популярних криптовалют. Українці готові вкладатись у ці інструменти, але їх відштовхує складний процес відкриття брокерських рахунків і високі комісії», – каже Сергій Віндерських, Head of Fintech Product в компанії Treeum, співзасновник minfin.com.ua.

Головна перевага для користувачів – додаток зібрав у собі всі інвестиційні рішення. Ви зможете вкладатися в акції, фонди, держоблігації, криптовалюти на одному майданчику. Більше не потрібно тримати в смартфоні різні програми або стрибати із сайту на сайт. Порог входу для інвестицій стартує з 1 тисячі гривень.

Перейти на сайт Multi Invest 🧐

Довідка Finance.ua

Сайт minfin.com.ua належить українській продуктовій fintech компанії Treeum, мажоритарним акціонером якої з грудня 2020 року є провідна інвестиційна компанія Dragon Capital.

  • minfin.com.ua – сайт для інвесторів №1 в Україні, згідно з даними Kantar Media та SimilarWeb. «Мінфін» публікує статті про вкладення грошей, курси валют, а також дані про банки та їхні продукти. Сайт допомагає розібратися в темі інвестування, порівняти й вибрати інструменти для вкладення грошей.
  • Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має багаторічний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів та постачальників послуг в Україні, а також в знакові проєкти житлової і комерційної нерухомості.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua