0 800 307 555
0 800 307 555

Банкіри назвали перспективні напрямки лізингу


Банкіри назвали перспективні напрямки лізингу

Програма «Велике будівництво» дала поштовх розвитку лізингу техніки для дорожнього будівництва, але існують також інші цікаві напрямки для лізингу.

Про це розповіли учасники круглого столу «Чи отримає ринок лізингу друге дихання після введення в дію нового профільного закону», проведеного «Фінансовим клубом».

Читайте також: Кількість українців, які купують авто в лізинг, зросла на 39%

«Лізинг нарешті пішов вгору. Йде значний приріст на цьому ринку, і це не може нас не тішити, – сказала заступниця начальника управління продуктів та продажів малого та середнього бізнесу департаменту МСБ банку «Глобус» Катерина Івасішина. – Серед об’єктів лізингу на першому місці залишається транспорт – легковий та будівельний. Цього року ми можемо відзначити будівництво доріг, багато будівництва житла, муніципальних будівель, комерційних. Сильні позиції займає сільськогосподарське обладнання. Цей попит нас тішить».

Банкіри бачать підйом за декількома напрямками одночасно.

«Ми зараз потужно продаємо в напрямку дорожнього будівництва. Бачимо підйом залізничного напрямку, тому плануємо його розвивати. Дивимося на агро і плануємо в нього заходити. Ми також бачимо перспективи в напрямку комунальних підприємств і ОТГ», – каже начальник управління фінансового лізингу ПУМБ Володимир Руденко.

За його словами, на останньому напрямку уряд створив переваги державним банкам.

«Постанова Кабміну дає пільги для державних банків з приводу компенсації авансового внеску комунальних підприємств і ОТГ, чого не маємо ми. І це нам дуже заважає в розвитку цього напрямку, хоча ми бачимо в цьому велику перспективу і головне – потребу цих підприємств в нашій підтримці», – розповів Володимир Руденко.

За його словами, ПУМБ сконцентрується в майбутньому на декількох напрямках.

«Наше бачення – це малий бізнес, дорожнє будівництво, зовнішні угоди, агро і, можливо, медицина», – зазначив він.

Хочете купити нове авто, але не вистачає коштів? Зручний сервіс від Finance.ua допоможе вибрати персональний кредит. Аналізуємо ваші вимоги за кредитними продуктами і пропонуємо кращі варіанти.

Порівняти і замовити кредит

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua