Кількість українців, які купують авто в лізинг, зросла на 39% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кількість українців, які купують авто в лізинг, зросла на 39%

Технології&Авто
1101
Finance.ua як портал, що дбає про ваші фінанси і стежить за ринком авто в Україні, дізнався в Асоціації лізингодавців України, скільки авто громадяни купують в лізинг.
Члени асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» зареєстрували 15,2% всіх легкових автомобілів, та 8,4% всіх легких комерційних автомобілів, що були придбані в Україні.
На ринку відбулось 39% зростання обсягів реєстрацій транспортних засобів (ТЗ) лізинговими компаніями протягом трьох кварталів поточного року у порівнянні до минулого. Лізингові компанії продовжують показувати вражаючі результати діяльності цього року.
  • Серед зареєстрованих ТЗ 72% – це нові авто,
  • 28% – вживані. На умовах фінансового лізингу надавались 89% ТЗ, на умовах оперативного – 11%.
Рівень проникнення лізингу в сегмент легкових авто стабільно вищий, ніж минулого року. Так, за перші три квартали минулого року він склав 13,4%, що майже на 2 в.п. нижче, ніж в поточному році. В той же час рівень проникнення в сегмент легких комерційних авто ще на початку року складав 6,5% і відповідно зріс на 2 в.п впродовж трьох кварталів.
За результатами трьох кварталів року, трійкою лідерів за реєстраціями нових ТЗ є ОТП Лізинг (44% від усіх реєстрацій за період), ULF Finance (18%), та Альфа-Лізинг Україна (10%).
В сегменті вживаних ТЗ до трійки лідерів ввійшли компанії Автокредит Плюс (52%), ULF Finance (25%) і Авентус Лізинг (14%). 79% всіх ТЗ, зареєстрованих членами Асоціації за вказаний період – це легкові автомобілі.
Найпопулярнішими легковими авто залишаються автомобілі марки Renault. Частка цієї марки склала 18%. До п’ятірки найпопулярніших марок також потрапили: Toyota (11%), Skoda (9%), Peugeot (9%) та VW (6%).
Поза сегментом легкових авто, близько 9% реєстрацій транспортних засобів припало на вантажні автомобілі, а ще 5% – на легкі комерційні транспортні засоби. Решта сегментів мали частку, меншу за 5%.
В третьому кварталі лізингові компанії зареєстрували 5295 ТЗ, що є співставним рівнем із показником другого кварталу поточного року. Це також на 26% більше, ніж в третьому кварталі минулого року.
Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас