0 800 307 555
0 800 307 555

Водіїв пропонують позбавляти водійського посвідчення за перевищення швидкості


Водіїв пропонують позбавляти водійського посвідчення за перевищення швидкості

Finance.ua як портал, що дбає про ваші доходи, дізнався, що депутати зареєстрували законопроєкт № 6214, яким пропонують посилити відповідальність за перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів у населених пунктах.

“Надмірна швидкість є найголовнішим фактором смертельних аварій на дорогах України і особливо в населених пунктах, де розташовані школи, дитячі садочки, аптеки, офіси, магазини, ресторани, розважально-торговельні та спортивно-оздоровчі комплекси, де зазвичай багато пішоходів та велосипедистів. Радикальні кроки та високі штрафи можуть стати найдієвішим стимулом для наших водіїв їздити суворо за правилами”, – сказано в пояснювальній записці до проєкту закону.

Читайте також: Страхові виплати постраждалим у ДТП пропонують збільшити

Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкт, пропонується ввести санкції щодо водіїв, які перевищили швидкість при русі в межах населених пунктів:

  • перевищення швидкості в населеному пункті більш ніж на 30 км/год. покарання – штраф 1700 грн;
  • перевищення швидкості в населеному пункті більш ніж на 50 км/год. Покарання – позбавлення права керувати транспортним засобом на термін від 3 до 6 місяців;
  • перевищення швидкості в населеному пункті більш ніж на 70 км/год. Покарання – позбавлення права керувати транспортним засобом на термін від 6 місяців до одного року.

Довідка Finance.ua:

  • в населених пунктах діє обмеження 50 км/год (крім окремих ділянок з лімітом 80 км/год, виділених відповідним дорожнім знаком). Покарання за перевищення швидкості має дві градації – на 20 або 50 км/год, і діє поза незалежності від того, де зафіксовано порушення – в населеному пункті або поза ним;
  • зараз при перевищенні дозволеної швидкості на 20 км/год штраф становить 340 гривень, а на 50 км/год – 1700 грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua