0 800 307 555
0 800 307 555

Реєстрація авто: у МВС нагадали про нововведення


Реєстрація авто: у МВС нагадали про нововведення

В Україні спростили процес реєстрації автомобілів.

Finance.ua, як портал, що дбає про ваші заощадження, дізнався, що зареєструвати авто можна незалежно від місця прописки.

«Авто вашої мрії продається у Львові, а проживаєте ви в Одесі? Для сервісного центру МВС це не проблема! Принцип екстериторіальності було впроваджено саме для розширення меж вашої свободи та комфорту. Влаштуйте собі маленьку подорож Україною та реєструйте авто там, де вам зручно. І головне — не переживайте за відповідність номерних знаків місцю вашої реєстрації, тепер можна їздити із номерними знаками будь-якої області», — пише Головний сервісний центр МВС України на сторінці у Facebook.

Як записатися на реєстрацію авто:

  • записатися на послугу можна на офіційному сайті Головного сервісного центру, або взявши відповідний талон в терміналі. У другому випадку отримати послугу можна і в інших відділеннях.

Нагадаємо, раніше на сайті ГСЦ МВС запрацював ще один сервіс «Наявність номерних знаків». Він надає можливість дізнатися онлайн про усі доступні для закріплення номерні знаки в усіх сервісних центрах МВС та знайти серед них найкращий для свого авто.

Є два варіанти алгоритму пошуку вільного номерного знаку:

  • «Наявність в області» — обравши цей критерій пошуку, можна дізнатися про всі номерні знаки, наявні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону, із зазначенням їх вартості та сервісних центрів МВС, де вони є на цей час. Вказавши у полі «Пошук» номер сервісного центру МВС, можна побачити усі номерні знаки, наявні саме в ньому;
  • «Числова комбінація» — за допомогою цього критерію можна легко знайти омріяну комбінацію цифр номерного знаку серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.

На сайті ГСЦ МВС також працює інформаційний онлайн сервіс Калькулятор вартості реєстрації ТЗ та сервіси з онлайн перевірки документів, зокрема посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію та свідоцтва ДОПНВ про підготовку водія.

Довідка Finance.ua:

  • З 25 березня 2021 року в Україні змінилися правила видачі номерного знака на автомобіль;
  • основним нововведенням стала зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було досі, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу;
  • ці вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

До речі, в телеграм-каналі Finance_ukr ви також знайдете останні важливі новини для автомобілістів. Підписуйтесь, щоб не пропустити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua