0 800 307 555
0 800 307 555

Найбагатші 10% американців володіють рекордними 89% всіх акцій у США - дослідження ФРС


Найбагатші 10% американців володіють рекордними 89% всіх акцій у США - дослідження ФРС

Найзаможніші 10% американців володіють 89% всіх акцій в США, що є рекордним показником, свідчать дані Федеральної резервної системи (ФРС) США.

При цьому найбільш забезпечений 1% населення збільшив обсяг акцій компаній і пайових інвестиційних фондів більш ніж на $ 6,5 трлн в період пандемії коронавірусу.

У свою чергу, на частку решти 90% американців припало близько 11% всіх акцій у порівнянні з 12% до пандемії.

Основним джерелом отримання доходу в США в період пандемії став Фондовий ринок, капіталізація якого з березня 2020 року збільшилася майже вдвічі. Обсяг добробуту найбагатшого 1% американців зараз перевищує 32% від загального показника, що є рекордом.

Подібна ситуація зберігається, незважаючи на приплив мільйонів нових інвесторів на фондовий ринок. Так, кількість нових користувачів трейдингової платформи Robinhood збільшилася більш ніж на 10 млн за минулі два роки і зараз перевищує 22 млн.

Тим часом, на думку старшого наукового співробітника Urban-Brookings Tax Policy Center Стівена Розенталя, кількість нових інвесторів все ще невелика, при цьому середній розмір рахунку на Robinhood становить близько $ 4,5 тис.

«Багато з більш молодих інвесторів купували акції за більш високими цінами, тоді як більш досвідчені інвестори перебувають на ринку вже багато років і бачили більш істотне зростання», — зазначив він.

Вартість акцій, що належать найзаможнішим 10% американців, збільшилася на 43% в період між січнем 2020 року і червнем 2021 року, згідно з даними ФРС. У свою чергу, цей показник для 90% населення збільшився на 33%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua