0 800 307 555
0 800 307 555

Amazon не буде змушувати співробітників працювати в офісах три дні на тиждень


Amazon не буде змушувати співробітників працювати в офісах три дні на тиждень

Компанія Amazon дозволить керівникам команд самостійно приймати рішення про кількість днів, які їх співробітники мають працювати в офісі.

Компанія Amazon відмовилася від планів зобов’язати співробітників працювати з офісу по три дні на тиждень після повернення їх з вимушеної віддаленої роботи. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Компанія вирішила залишити рішення про те, скільки днів працівники повинні працювати в офісах на розсуд окремих команд.

«Замість того, щоб вказувати, що люди працюють в офісі три дні на тиждень, ми залишимо це рішення на розсуд окремих команд», — наголошується в повідомленні компанії.

Генеральний директор Amazon Енді Ясси наголосив, що рішення про кількість днів роботи в офісі будуть прийматися директорами окремих команд.

Читайте також: Amazon показала свого першого робота для дому

«Ми навмисно не вказуємо, скільки днів або в які дні працювати в офісі: це повинні визначати директори разом зі своїми старшими керівниками і командами», — зазначив Ясси.

Нагадаємо, що багато американських компаній кілька разів змінили плани щодо повернення співробітників в офіси. Google відкладав повернення працівників в офіси тричі. Поки компанія планує вивести працівників з віддаленої роботи 10 січня 2022 року.

Раніше схожі рішення прийняли компанії Apple і Facebook.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua