304
У Британії тестують вуличні бездротові зарядки для електрокарів
— Технології&Авто
Британська компанія Char.gy розпочала 12-місячне випробування бездротових зарядних пристроїв для електромобілів.
Про це повідомляє The Sunday Times Driving.
Випробування проводитимуться на 10 електричних автомобілях моделі Renault Zoe, оснащених обладнанням для індукційної зарядки. Пластини в нижній частині автомобіля сумісні із бездротовим зарядним майданчиком, встановленим на паркувальному місці.
«Ця інфраструктура означає відсутність кабелю для зарядки – потенційно небезпечного для інших користувачів на дорозі та для дорожнього покриття», – заявили у компанії.
Сама ж зарядка активується лише тоді, коли над нею паркується електромобіль.
Зазначається, що технологія для бездротової зарядки електрокарів була розроблена у співпраці між німецькою компанією IPT Technology та Університетом Ворика (Велика Британія).
«Це нове рішення для зарядки означатиме, що найближчим часом ті, хто не має доступу до зарядки авто у своїх гаражах, зможуть ефективно заряджати свої електрокари без кабелю прямо на вулиці», – додали у Char.gy.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Як перереєструвати авто з аукціону — пояснення МВС
Експерти назвали найбільш проблемні Android-смартфони
У Греції планують захистити аеропорти антидроновим щитом
Samsung випустить Galaxy Z Flip 7 Olympic Edition для спортсменів Олімпіади-2026
Apple представила нове покоління AirTag (фото)
Китайським техгігантам дозволили готуватися до закупівлі чипів Nvidia H200
