0 800 307 555
0 800 307 555

У Китаї протестували безпілотний дирижабль з підтримкою 5G


У Китаї протестували безпілотний дирижабль з підтримкою 5G

Безпілотний гелевий дирижабль, оснащений базовою станцією 5G, успішно завершив випробувальний політ в Південно-Західному Китаї. Він призначений для надання послуг зв’язку в разі необхідності екстреного порятунку та ліквідації наслідків стихійних лих у майбутньому.

Про це повідомляє агентство «Сіньхуа».

Дирижабль «5G Cloud One», оснащений базовою станцією 5G, пролетів на висоті 300 метрів над землею, проходячи різні тестові випробування в Чусюн-Ійському автономному окрузі провінції Юньнань, де часто спостерігаються стихійні лиха, такі як зсуви, селеві потоки і повені.

З корисним навантаженням більше 200 кг і площею покриття сигналу до 100 квадратних кілометрів дирижабль може перебувати в повітрі більше 15 днів і витримувати сильні вітри.

Дирижабль, заснований на інноваційних технологіях зв’язку 5G, може ефективно компенсувати недоліки традиційних методів зв’язку в надзвичайних ситуаціях, такі як повільна передача даних і обмежене покриття, сказав інженер Юньнанської філії China Mobile Чень Говей.

Дирижабль розроблений інженерами Юньнанської філії China Mobile спільно з Юньнанським інноваційним інститутом при Пекінському університеті авіації і космонавтики (Beihang University) і компанією Huawei Technologies Co., Ltd.

Мережа 5G є на 90% більш енергоефективною, ніж 4G. П’яте покоління витрачає значно менше енергії на одиницю трафіку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua