0 800 307 555
0 800 307 555

У США вперше за п'ять років зріс рівень бідності


У США вперше за п'ять років зріс рівень бідності

У 2020 році у зв’язку з пандемією Covid-19 офіційний показник бідності в США зріс на 1 п. п, до 11,4% від загальної кількості населення. Це було перше зростання рівня після п’яти років щорічного скорочення, повідомляє АР з посиланням на Бюро перепису населення США.

Всього понад 37 млн американців живуть у бідності, що ненабагато менше, ніж населення України (станом на 1 липня 41,3 млн осіб).

Під час минулорічної кризи роботодавці США скоротили рекордну кількість робочих місць з 1940-х років — 22,4 млн. Щотижня за допомогою з безробіття зверталася безпрецедентна в історії кількість осіб — 6 млн.

Водночас на сьогодні відновлено три чверті робочих місць, проте показник залишається на 5,3 млн меншим, ніж у «доковідному» 2019-му.

За даними Бюро перепису, минулого року середній рівень доходу домогосподарств знизився на 2,9%, до $ 67,5 тис. Кількість людей, які отримують заробіток, скоротилася приблизно на 3 млн, а кількість працюючих постійно — на 13,7 млн.

При цьому експерти вважають, що соціальна програма уряду США і адміністрації Джо Байдена, прийнята минулого рокуі, сприяла успішній боротьбі зі зростанням бідності в країні. Йдеться про державні соціальні та стимулюючі виплати, а також розширені допомоги по безробіттю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua