0 800 307 555
0 800 307 555

Інвестняні отримали заявки на понад $2 мільярди


Інвестняні отримали заявки на понад $2 мільярди

Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) отримав 23 заявки на проєкти від потенційних інвесторів на загальну суму понад 2 млрд доларів.

Про це на пресконференції заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте також: Кабмін затвердив розміри зарплат для інвестнянь

«Інвестиційні няні в Україні є. Ключовою установою визначено UkraineInvest. Там вже 9 працівників визначені як супроводжуючі особи для великих інвестпроєктів. На сьогодні звернулись 23 інвестори, які хочуть скористатись перевагами цього закону. Загальна сума, яку вони планують вкласти в Україну, складає понад 2 млрд доларів», — сказав Шмигаль.

За його словами, частина цих інвесторів здійснюватиме свої інвестиції в цьому році, а частина — в наступному.

«Відповідно, за такими інвесторами закріплюються працівники UkraineInvest і супроводжують їх», — додав Шмигаль.

Очільник уряду також прокоментував своє доручення міністрам, головам ОДА щодо створення або відновлення не менше ніж одного виробництва з кількістю працівників від 500 до 3 тис. осіб.

«Це, напевно, не зовсім ринковий механізм, але він і не є поза законом. Це в принципі – прямий обов’язок кожного міністра і голови ОДА на своїй території або в своїй галузі створювати умови та супроводжувати входження інвестиційних підприємств з українським чи іноземним капіталом», — сказав Шмигаль.

Нагадаємо, Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) є постійно діючим дорадчим органом при Кабінеті Міністрів, що був створений постановою уряду в жовтні 2016 року з метою залучення в Україну прямих іноземних інвестицій та вдосконалення іміджу держави як привабливої для інвестування.

Офіс залучення інвестицій є проєктом за угодою між Western NIS Enterprise Fund та Громадською спілкою «Фонд підтримки реформ в Україні». WNISEF надає підтримку уряду України шляхом розробки ефективної економічної політики та лідерства, а також сприяє зміцненню стратегічної співпраці між країнами та між приватним і державним секторами, як це передбачено в Меморандумі про взаєморозуміння між WNISEF і Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
В Контексті Finance.ua