0 800 307 555
0 800 307 555

Стало відомо, коли збираються добудувати Дарницький міст


Стало відомо, коли збираються добудувати Дарницький міст

ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» виграло тендер на добудову Дарницького мосту в Києві.

Згідно з інформацією в системі Prozorro, сумарна вартість будівельних робіт становить 1,15 млрд грн. Замовником виступила регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Таким чином, підприємство «Автострада» має добудувати залізнично-автомобільний мостовий перехід через річку Дніпро (з підходами) на залізничній ділянці Київ-Московський — Дарниця.

У торгах також брало участь ТОВ «Автомагістраль-Південь», проте «Автострада» запропонувала меншу ціну за виконання зазначених робіт.

Тепер тендерна комісія має перевірити компанію, що перемогла, на відповідність всім критеріям і укласти контракт на виконання робіт. За умовами тендерної документації, об’єкт повинен бути зданий в експлуатацію до кінця 2022 року.

За інформацією Мінінфраструктури, проект передбачає будівництво автомобільних з’їздів на Лівому березі Києва. На Правому березі автодорожня розв’язка виходить на Наддніпрянське шосе — готовність 100%.

На Лівому березі міст веде до розв’язки на Дніпровській набережній, включає дорогу вздовж залізничних колій через Харківський шляхопровід у напрямку станції «Дарниця».

На з’їзді на Дніпровську набережну виконано всі необхідні підготовчі роботи. Зокрема, вже зведено 16 з 21 опори, змонтовано третину всіх металоконструкцій прогонових будівель.

Варто зазначити, що Дарницький міст в народі неофіційно називають Міст Кирпи, бо його почали будувати в 2004 році ще при покійному екс-міністрі транспорту і зв’язку України Георгії Кирпі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua