0 800 307 555
0 800 307 555

Рада встановила одночасний перехід права на землю та нерухомість


Рада встановила одночасний перехід права на землю та нерухомість

Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроект в цілому № 5248 про встановлення одночасного переходу права на землю та нерухомість. Finance.ua, як портал, що дбає про вашу нерухомість, вирішив розповісти, що зміниться для власників земельних ділянок.

Відповідне рішення підтримали 301 народних депутати.

Що пропонують депутати:

  • встановлення обов’язкового одночасного оформлення прав на земельну ділянку у зв’язку з переходом прав на об’єкт нерухомого майна (житловий будинок, будівлю або споруду), який на ній розташовано, а також зворотній порядок одночасного переходу прав на нерухоме майно у випадку переходу прав на земельну ділянку, на якій розташовано вказане нерухоме майно;

Читайте також: Набрав чинності закон про нові правила продажу іпотечного майна

  • уніфікувати вказані правила для переходу прав власності та всіх видів користування земельною ділянкою у випадку переходу права власності або права користування земельною ділянкою у разі набуття права власності на розташовані на такій земельній ділянці об’єкти нерухомого майна шляхом внесення змін до статті 120 Земельного кодексу України та статті 377 Цивільного кодексу України.

Депутати також визначили, що предметом правочину, який передбачає перехід права власності на об’єкт нерухомого майна, який розміщений на земельній ділянці (крім земель державної, комунальної власності), що перебуває у власності відчужувача об’єкта нерухомого майна, повинна бути також така земельна ділянка, або окрема частка у праві спільної власності на неї.

Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог. 🏡

Істотною умовою такого правочину є умова щодо одночасного переходу права власності на таку земельну ділянку від відчужувача до набувача такого об’єкту нерухомого майна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua