363
Компанія українця Firefly Aerospace успішно протестувала ракету-носій перед запуском
— Технології&Авто
Космічна компанія Firefly Aerospace, що належить українському бізнесмену Максиму Полякову, успішно провела випробування ракети-носія Alpha перед запуском.
Про це повідомили в пресслужбі компанії.
«Фінальні наземні випробування першого ступеня ракети Alpha пройшли успішно. Статичний тест двигунів тривав заплановані 15 секунд», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що наразі команда обробляє отримані дані і готується до першого пуску ракети, попередньо запланованого на 2 вересня зі стартового майданчика SLC-2W на Базі Космічних військ у Ванденберге, що у США.
Нагадаємо, у лютому поточного року NASA виділило компанії Firefly Aerospace близько $ 93,3 млн для доправлення на Місяць комплексу з 10 науково-дослідних і технологічних комплексів у 2023 році.
Обладнання має бути спрямоване в район Моря Криз на видимому боці Місяця з метою вивчення умов, а також ресурсів супутника Землі, що «допоможе підготуватися до місій освоєння Місяця людиною».
Крім того, компанія Firefly Aerospace уклала контракт з компанією SpaceX на доставку у 2023 році на Місяць вантажного модуля Blue Ghost.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Презентовано новий електрокар Xiaomi SU7 2026 (фото)
HP представила клавіатуру з повноцінним комп’ютером всередині
Acer запускає нові Swift AI: тонкі, легкі та розумні ноутбуки з Windows 11 і Copilot+
ASUS представила новинки на CES 2026 (фото)
BMW анонсувала запуск «нового» бренду у 2026 році
Apple планує оснастити iPhone новою 200-мегапіксельною камерою
