0 800 307 555
0 800 307 555

Western Union призупинила грошові перекази в Афганістан


Western Union призупинила грошові перекази в Афганістан

Американська Western Union з 16 серпня тимчасово припинила грошові перекази в Афганістан, оскільки країна зараз перебуває під контролем талібів.

«Ми розуміємо, що наші послуги дають змогу нашим клієнтам підтримувати своїх близьких. Ми продовжимо пильно стежити за цим швидким розвитком подій та інформувати наших клієнтів про зміни», – йдеться у заяві Western Union на сайті MarketWatch.

Найбільше призупинення відчують на собі жителі Кабула та інших великих міст, зазначив професор Школи менеджменту Карлсона Міннесотського університету Пол Ваалер, котрий вивчає вплив грошових переказів на життя людей у країнах, що розвиваються.

У сільських районах населення переважно користується традиційною для країн Центральної та Середньої Азії системою переказу грошей – хавала. Ця система є неформальним грошовим трансфером через послуги брокерів методом взаємозаліку або під час особистих зустрічей.

За даними Світового банку, торік грошові перекази з-за кордону становили 4% від ВВП Афганістану або $788,9 млн. Тоді ВВП Афганістану був на рівні $19,8 млрд.

Довідка Finance.ua:

  • 17 серпня курс національної валюти Афганістану впав на 4,6% – до рекордно низького рівня 86,0625 афгані за долар після того, як 15 серпня бойовики «Талібану» захопили столицю країни Кабул і оголосили про повний контроль над Афганістаном;
  • США заморозили мільярди доларових резервів уряду Афганістану, які зберігаються на рахунках американських банків.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua