0 800 307 555
0 800 307 555

Toyota пояснила заборону на перепродаж Land Cruiser 300


Toyota пояснила заборону на перепродаж Land Cruiser 300

Всього кілька днів тому стало відомо, що Toyota заборонить перепродаж нового покоління Land Cruiser 300, а тепер компанія офіційно оголосила причини свого рішення. Всі майбутні автовласники підписують декларацію, що забороняє їм продавати позашляховик на зарубіжних ринках.

Про це пише sud.ua.

«Дилери Toyota і Toyota Motor Corporation поділяють загальне розуміння того, що при продажу автомобілів покупцям в Японії продаж не закінчується доставкою автомобіля покупцеві. Кожен дилер продовжує підтримувати зв’язок з клієнтом, щоб захистити його. Land Cruiser дуже популярний за кордоном, і ми стурбовані потоком автомобілів з Японії в регіони, де діють особливі правила безпеки», – йдеться в заяві компанії.

Toyota непохитна в тому, що в таких випадках дилери бренду будуть підозрюватися в порушенні закону про іноземну валюту і зовнішню торгівлю, що стане проблемою не тільки для окремого дилера, але і для всієї мережі дилерів бренду. Тому їх усіх попереджають, що вони повинні дотримуватися правил.

«Цією заявою ми підтверджуємо, що кожного дилера було сповіщено про рішення і кожен отримав письмову обіцянку від клієнта. Ці заходи базуються на нещодавній глобальній ситуації та характеристиках Land Cruiser, і ми вважаємо, що вони не порушують закон. Toyota Motor Corporation продовжить поставляти якісну продукцію через своїх дилерів і дистриб’юторів по всьому світу, дотримуючись при цьому законів і правил кожної країни», – сказав японський виробник.

Компанія додала, що вони зупинили замовлення на новий Land Cruiser 300 через проблему відсутності напівпровідникових чіпів, яка торкнулася всієї автомобільної промисловості. Наразі Toyota отримала 22 000 замовлень на позашляховик нового покоління, а деякі клієнти будуть чекати два роки, щоб отримати автомобіль.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua