0 800 307 555
0 800 307 555

Завдяки Дія Сіті обсяг інвестицій в Україну зросте — Магалецька


Завдяки Дія Сіті обсяг інвестицій в Україну зросте — Магалецька

У середу, 21 липня, відбувся вебінар «Дія Сіті — чого очікувати бізнесу?», організований юридичною фірмою Kinstellar спільно з офісом Національної інвестиційної ради, на якому керівник Офісу Ольга Магалецька прокоментувала деталі імплементації Дія Сіті, передає УНН.

Вона розповіла, що Дія Сіті складається з пакету з трьох законопроектів. Якщо рамковий проект закону № 4303 вже отримав підтримку в парламенті, то над двома іншими робота триває. Йдеться про податковий законопроект № 5376 і третій, так званий «силовий» законопроект, який поки не зареєстрований у Верховній Раді. Також, за її словами, роботу над усіма підзаконними актами планують завершити до кінця року.

Під час вебінару було порушено питання критеріїв вступу в Дію Сіті, податкових умов та умов працевлаштування. Магалецька розповіла, що доопрацювання законопроектів відбувається в постійних тісних консультаціях з представниками IT-галузі. Прозорість повинна сприяти зростанню обсягу інвестицій в Україну і створенню «нових правил гри» для IT-галузі в цілому. Так, на її думку, критерії приєднання до Дія Сіті чітко прописані і позбавлені суб’єктивізму. На питання про можливі утиски з боку регуляторних органів стосовно тих, хто не захоче приєднатися до Дія Сіті, вона зазначила, що спецрежим — це добровільна альтернатива.

Більше того, Магалецька нагадала, що до оновленої редакції проекту Закону № 4303 було внесено норму, що такі загальні засади, як свобода діяльності, невтручання та презумпція правомірності діяльності поширюватимуться на всіх суб’єктів, які здійснюють діяльність в IT-сфері, не лише на резидентів спецрежиму.

Вона зазначає, що багато питань навколо Дія Сіті обросли міфами через недовіру частини суспільства до держави, але Дія Сіті, на її думку, не той випадок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua