0 800 307 555
0 800 307 555

Державна нерухомість площею 200 футбольних полів «гуляє у тіні»


Державна нерухомість площею 200 футбольних полів «гуляє у тіні»

За результатами аудиту об’єктів державної власності, вже виявлено близько 28 мільйонів квадратних метрів приміщень державної власності, що не використовуються взагалі або здаються в «тіньову оренду».

Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна України з посиланням на слова заступника його голови Костянтина Кошеленка.

Читайте також: Фонд держмайна почав прийом заявок на участь у першому аукціоні «великої приватизації»

«Щоб зрозуміти масштаб проблеми, уявіть собі 200 НСК «Олімпійський», Шевченківський район міста Києва або, скажімо, Кам’янець-Подільський, що не просто пустує, але й генерує додаткові збитки», – сказав Кошеленко.

Він також акцентує увагу на тому, що звичайні громадяни, підприємці чи навіть цілі підприємства, можуть самі ініціювати включення непрофільних об’єктів різних органів влади до приватизації.

«Якщо Ви бачите занедбану будівлю або неробочий цех, що може допомогти у розвитку вашого бізнесу – подавайте заяву про включення об’єкту державної власності до переліку, що підлягають приватизації та перемагайте на прозорих онлайн-аукціонах. Цей простий процес складається з 3 кроків, кожен з яких детально описаний на сайті privatization.gov.ua», – зазначив Кошеленко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua