0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні може відновити роботу ще один аеропорт


В Україні може відновити роботу ще один аеропорт

Найближчим часом закінчиться реконструкція злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Черкаси», що дозволить вже в 2021 році відновити роботу підприємства.

Про це розповів голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко.

«Днями виходить підрядник для завершення робіт за проектом. І вже цього року реконструкція злітно-посадкової смуги обов’язково завершиться. Правда, для того, щоб аеропорт почав функціонувати, потрібно погасити борги і оновити технічну сторону комунального підприємства. Але ми плануємо, що вже цього року він відновить свою роботу», — розповів він.

За його словами, проект з капітального ремонту було розпочато ще в 2018 році, але різних причин було припинено. На сьогоднішній день роботи відновлено і вже через кілька місяців передбачається, що «оновлена» злітно-посадкова смуга буде повернута на баланс аеропорту. Загальна вартість реконструкції -майже 129 мільйонів гривень.

Також для функціонування аеропорту потрібно погасити заборгованість комунального підприємства.

Йдеться про суму в 12,8 млн гривень, зокрема, з них 5,5 млн грн стосуються земельного податку, 3,1 млн грн — ПДВ, 3 млн грн — пеня по страхових внесках до Пенсійного фонду і 128 тисяч боргу — це заборгованість по заробітній платі.

Скічко зазначив, що після запуску аеропорт все одно працюватиме з обмеженнями, приймаючи тільки малі судна — вони повинні бути до 60 тонн.

Наприклад, один з найпопулярніших пасажирських літаків світу — Boeing 737−800 — він зможе приймати лише раз на добу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua