0 800 307 555
0 800 307 555

«Велике будівництво»: компанія Airbus може долучитися до створення національного авіаперевізника


«Велике будівництво»: компанія Airbus може долучитися до створення національного авіаперевізника

До створення національного українського авіаперевізника може долучитися одна з найбільших авіабудівних компаній світу — Airbus.

Про це пише ТСН.

Кожна гривня, вкладена в будівництво доріг, призводить до зростання економіки України. Більше про «Велике будівництво» пишемо в телеграм-каналі Finance_ukr. Підписуйтесь і ви!

Напередодні Президент України зустрічався з представниками французького бізнесу. Це їхній перший візит до Києва такого рівня.

Володимир Зеленський закликав французьких інвесторів доєднатися до осучаснення української дорожньої інфраструктури. Йдеться про національну програму «Велике будівництво». Торік у її рамках в Україні побудували понад 4 тисячі кілометрів доріг і стільки ж планують зробити цьогоріч. Французи, у свою чергу, ідею розвитку бізнес-відносин підтримали.

Як зазначили представники Airbus, наразі вони вивчають техніко-економічне обґрунтування проєкту та розглядають можливість створення концепції та бізнес-плану. Також компанія вивчає технічні можливості українських підприємств для того, щоб використовувати їх як виробничий майданчик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua