0 800 307 555
0 800 307 555

Бізнес зможе приєднатися до державної системи обміну даними «Трембіта»


Бізнес зможе приєднатися до державної системи обміну даними «Трембіта»

Бізнес зможе приєднатися до державної системи обміну даними «Трембіта».

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, 23 червня на засіданні Уряду прийняли відповідну постанову.

«Створюємо нові цифрові можливості для підприємців. «Трембіта» — один із найважливіших елементів, який допомагає людям користуватись е-послугами. Бізнес зможе обмінюватись даними з державними ресурсами, отримувати дані про пільговиків під час продажу квитків на автобус, потяг, формувати рахунки за комунальними платежами. За алгоритмом бізнес — бізнес та держава — бізнес», – пише Федоров.

На його думку, «Трембіта» вирішить і проблему з комунікацією всередині бізнесу.

«Тепер не треба створювати свої окремі інструменти, а можна скористатись «Трембітою». Вона гарантує захищений обмін інформацією між ресурсами, спрощує процеси і полегшує взаємодію. Це один із кроків до початку впровадження режиму paperless та до того, щоб люди ще менше зверталися до органів державної влади. Адже вся інформація вже є в реєстрах», – додав міністр.

Система функціонує з 2020 року. На сьогодні до Трембіти вже підключено 48 державних реєстрів та інформаційних систем. Побудовано понад 270 електронних взаємодій між реєстрами. Лише минулого року було здійснено більше 80 мільйонів обмінів.

«Трембіта» — це один з основних елементів для функціонування порталу та застосунку Дія, який забезпечує отримання даних з реєстрів для відображення як у застосунку, так і в кабінеті на порталі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua