0 800 307 555
0 800 307 555

Для клієнтів Morgan Stanley створять інвестиційний біткойн-фонд


Для клієнтів Morgan Stanley створять інвестиційний біткойн-фонд

Компанії з управління цифровими активами New York Digital Investment Group (NYDIG) і FS Investments створять біткойн-фонд, який зможуть використовувати тільки клієнти інвестиційного банку Morgan Stanley. Відповідна заявка подана до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), передає РБК.

Фонд стане четвертим інструментом, заснованим на криптовалюті, в який можуть інвестувати клієнти Morgan Stanley. У заявці сказано, що банк буде отримувати частину зборів за обслуговування інвесторів.

Читайте також: Квартальна виручка провідних інвестбанків світу досягла максимуму за 6 років

У березні Morgan Stanley став першим великим американським банком, який дозволив своїм клієнтам інвестувати в інструменти, засновані на криптовалюті. Навесні клієнти банку отримали доступ до трьох біткойн-фондів.

До речі, про цікаві ініціативи та фінансові нововведення в інших країнах ми розповідаємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь і ви! 🤫

Доступ до біткойн-фондів отримали тільки заможні клієнти, у яких є активи на суму не менше $2 млн. У Morgan Stanley вважають, що подібний волатильний актив підходить для інвесторів з «агресивною толерантністю до ризику».

Корпоративним клієнтам – інвестиційним компаніям – необхідно володіти активами на суму не менше $5 млн. Також компанії повинні бути клієнтами Morgan Stanley не менш ніж півроку. Інвестори, які отримали доступ до криптовалютних фондів, зможуть вкласти в них не більше 2,5% від загального обсягу їх інвестиційного портфеля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua