0 800 307 555
0 800 307 555

Канадський стартап розробив портативний вітрогенератор для мандрівників


Канадський стартап розробив портативний вітрогенератор для мандрівників

Канадський стартап розробив компактний мобільний вітрогенератор для активних мандрівників.

Turbine Wind Charge представила компанія Shine.

У складеному вигляді вітрогенератор являє собою один блок торпедоподібної форми довжиною 35 і діаметром 10 см, який важить 1,3 кг. Всього за дві хвилини розкладаються три лопаті, що утворюють ротор діаметром 60 см, і опора висотою 91,4 см, що фіксується за допомогою розтяжок. Всі компоненти пристрою на час транспортування поміщаються в його корпусі.

Turbine Wind Charge дозволить забезпечити електроенергією портативну електроніку у будь-якому місці, де є вітер.


Фото: ecotechnica.com.ua

«Пристрій оснащений запатентованою технологією, яка робить його потужнішим, будь-якого іншого портативного джерела живлення, що працює за рахунок відновлюваної енергії, – зазначають розробники. – За годину вітрогенератор здатний повністю зарядити 3 смартфони, при цьому до нього можна одночасно підключати до 4 гаджетів».

Shine Turbine Wind Charge розвиває потужність 40 Вт, може працювати при швидкості вітру 3,6–12,5 м/с, автоматично повертаючись у навітряну сторону. Згенерована електроенергія накопичується у вбудованій 5-вольтовій батареї на 12 А*год. Від неї через стандартний USB-роз’єм можна заряджати будь-які гаджети, максимальна сила вихідного струму – 2 А.

З 8 червня розробка доступна для попереднього замовлення на Kickstarter. Перші покупці з урахуванням знижки 40% зможуть придбати Turbine Wind Charge за 240 доларів США, якщо він буде запущений у серійне виробництво. Початок поставок заплановано на вересень цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua