0 800 307 555
0 800 307 555

Зарплатня українців у 2021 році за збір ягід в Польщі


Зарплатня українців у 2021 році за збір ягід в Польщі

Польща – одна з найпопулярніших країн серед українських заробітчан, за збір ягід там цього року платять від 800 до 1200 доларів на місяць.

У Польщі заробітчанам пропонують безкоштовне проживання в кемпінгу в безпосередній близькості до поля, а збір ягоди може проходити з 6:00 ранку до 12:00 ночі.

До речі, про фінансові нововведення і важливі новини зі світу грошей ми розповідаємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь і ви! 🤫

“За збір ягід у Польщі цього року платять від $800 до $1200/міс. Але якщо йде дощ – ти не вийдеш в поле, а плата йде саме за обсяг зібраного. Також, якщо неврожай – десь заморозки, десь не встигла ягода дозріти і т.д. – це теж впливає на підсумковий заробіток. Потрібно зібрати не менше 40 кг ягоди за день”, – зазначив президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

13 способів переказати гроші з Польщі в Україну

Раніше повідомлялося, що в рамках Національного плану реконструкції Польща планує спростити працевлаштування іноземців, що має заповнити брак кадрів на ринку праці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua