0 800 307 555
0 800 307 555

Гроші із СOVID-фонду: у МВС прокоментували виявлені аудитом порушення на 26,5 мільйонів


Гроші із СOVID-фонду: у МВС прокоментували виявлені аудитом порушення на 26,5 мільйонів

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що законно, ефективно і повно використовують кошти iз COVID-фонду, а встановлені аудиторами порушення на 26,5 млн грн усунуті або оскаржені.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Читайте також: Аудит витрат із «ковідного» фонду виявив порушення на 26,5 млн грн в МВС

У МВС також прокоментували рішення уряду виділити відомству 800 млн грн за рахунок коштів, передбачених за програмою «Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками».

«Кошти буде використано для здійснення доплат поліцейським, гвардійцям, прикордонникам і рятувальникам, які ризикують здоров’ям, найбільше контактуючи із населенням під час щоденного несення служби у період дії карантину. Також виплати буде здійснено медичним працівникам закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МВС, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на COVID-19», — йдеться у заяві.

Зазначається, що це перше таке рішення у 2021 році.

«У подальшому уряд буде приймати аналогічні рішення для підтримки співробітників системи МВС України. Щодня її підрозділи перебувають на передовій боротьби з короновірусом. Так, за весь період епідемії у системі МВС захворіли понад 52 тисячі, а померли від наслідків хвороби 246 осіб. Лише за минулий тиждень кількість хворих зросла на 78 осіб», — додали в МВС.

Читайте також: Уряд виділив 800 мільйонів із «ковідного» фонду на доплату співробітникам МВС

«Встановлені аудиторами окремі незначі фінансові порушення на 26,5 млн грн, що становить лише 0,6% загального обсягу видiлених коштiв, було або усунуто вже під час ревізії, або оскаржено у встановленому законодавством судовому порядку.
Окремі висновки було визнано протиправними та скасовано вимоги регіональних відділів Держаудитслужби до установ системи МВС України», — заявили у міністерстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua