0 800 307 555
0 800 307 555

Українці оцінили боротьбу Зеленського з олігархами


Українці оцінили боротьбу Зеленського з олігархами

35,7% українців негативно оцінили боротьбу Президента Володимира Зеленського з олігархами в Україні.

Ця кількість становить відносну більшість респондентів, які взяли участь у дослідженні Центру SOCIS.

Ще 12,9% вважають, що це намагання Зеленського та його оточення переділити власність і самим стати олігархами. 8,8% назвали це спробою взяти під контроль телеканали, які належать олігархам.

Щирим прагненням до справедливості назвали боротьбу Зеленського з олігархами 20,1% опитаних, ще 11,4% вважають, що цей крок дозволить Україні стати успішною.


Інфографіка: SOCIS

Загалом негативно до деолігархізації від Зеленського ставляться 57,4%, позитивно – 31,5% опитаних.

54,2% українців відзначили погіршення свого матеріального становища за останні два роки, 35,3% вважають, що воно не змінилося. Покращилось матеріальне становище у 9,1% опитаних.

Довідка Finance.ua:

  • Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про олігархів. У законопроєкті пояснюється, хто такий бенефеціар, засоби масової інфомації, контролер, пов’язана особа.
  • Включення бізнесменів до реєстру олігархів ускладнить роботу компаній, бенефіціарами яких вони є, з іноземними контрагентами, вважає міністр юстиції Денис Малюська.

Про головні зміни в законодавстві, які можуть стосуватись ваших особистих коштів, ми інформуємо в телеграм-каналі Finance_ukr. Підписуйтесь, щоб завжди бути в курсі всіх фінансових подій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua