0 800 307 555
0 800 307 555

Мін'юст виставив на аукціон ще дві виправні колонії


Мін'юст виставив на аукціон ще дві виправні колонії

Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що у рамках «Великої приватизації в’язниць» на аукціон виставили ще дві колонії. Йдеться про Львівську виправну колонію № 48 та Південну виправну колонію № 51.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За його словами, торги мають відбутися уже 3 червня 2021 року.

«Кілька років тому, коли установа ще функціонувала, вона була наповнена усього на 40%. Тому Мін’юст прийняв управлінське рішення щодо доцільності консервації ДУ „Львівська виправна колонія (№ 48)“ — з січня 2018 року вона не здійснює правозастосовні та правоохоронні функції», — розповів міністр.

Малюська зазначив, що усіх засуджених тоді перевели до інших установ виконання покарань з відповідним режимом. Але, попри консервацію об’єкта кошти на його утримання продовжували витрачатися з державного бюджету.

«Саме тому нині ми виставляємо цю установу на аукціон, пропонуємо інвесторам придбати собі об’єкт з усіма підведеними комунікаціями», — сказав очільник міністерства.

Львівська виправна колонія № 48 йде на приватизацію двома лотами: перший — об’єкти нерухомості, розташовані на земельній ділянці 10,6 га, зі стартовою ціною 132,7 млн гривень; другий — нерухоме майно, розміщене на 3 га землі, зі стартовою ціною 3,4 млн гривень.

Глава Мін’юсту звернув увагу, що виправна колонія розташована просто у середмісті Львова.

«Це можуть бути й житлові забудовники, і девелопери комерційної нерухомості. Львів — туристичне місто, тому тут цілком може бути побудований, наприклад, туристичний центр, готель або спортивний комплекс», — додав він.

Нагадаємо, у березні Малюська повідомив, що в країні планують продати до 25 в’язниць. До бюджету піде 30% виручки від продажу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua