0 800 307 555
0 800 307 555

Презентовано концепт високошвидкісного поїзда для Rail Baltica (фото)


Презентовано концепт високошвидкісного поїзда для Rail Baltica (фото)

Компанія RB Rail розробила віртуальну концептуальну модель високошвидкісного електропоїзда для проєкту залізничної магістралі Rail Baltica, яка зв’яже країни Балтії із залізничною мережею Західної Європи.

У колірній гамі дизайн-проєкту поїзда знайшли своє відображення три складові, які асоціюються з Балтійським морем: сонце, вода і пісок. Загальні обриси поїзда багато в чому схожі з тими, що притаманні високошвидкісному рухомому складу, експлуатованому в Європі і світі.

У складі поїзда передбачаються вісім вагонів з місцями класу стандарт – в кожному вагоні їх близько 70. Вагони будуть обладнані Wi-Fi, USB-розетками, точками для зарядки телефонів, а також екранами з актуальною інформацією про маршрут руху.


Фото: zdmira.com

Також у вагонах будуть передбачені місця для інвалідних візків і для перевезення велосипедів, в туалетах можна буде знайти пеленальні столики.


Фото: zdmira.com

У вагонах бізнес-класу пасажирам буде надано більше вільного простору, в тому числі для ніг, за рахунок меншої кількості крісел. Передбачається, що в спеціально обладнаних купе можливим буде проведення телеконференцій.


Фото: zdmira.com

Кафетерій, розташований між стандартним і першим класом, буде пропонувати гарячі напої та закуски.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua