0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві модернізують усю систему теплопостачання


У Києві модернізують усю систему теплопостачання

У четвер, 22 квітня, Київрада підтримала залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством “Київтеплоенерго” на проведення масштабного оновлення системи централізованного теплопостачання.

Про це повідомили в пресслужбі Київради.

Читайте також: Кабмін просять продовжити термін дії спецзобов’язань для виробників тепла

“Кредит в обсязі близько 140 млн євро буде взято під гарантію Київської міської ради у 2021 році для оновлення та реконструкції критичних об’єктів теплоенергетичної інфраструктури міста, покращення якості комунальних послуг для його мешканців”, – розповіли в пресслужбі.

Там також наголосили, що проєкт передбачає втілення комплексної диспетчерської системи теплопостачання, зменшення витрат на ремонт відповідного обладнання та уникнення ризиків його виходу з ладу, створення дистанційного збору інформації за спожиту теплову енергію, формування єдиної комплексної системи контролю та моніторингу теплоенергетичного комплексу міста, суттєва модернізація Київських ТЕЦ на базі сучасних технічних і технологічних рішень, що дасть змогу посилити економію споживання палива та мінімізувати шкідливі викиди у довкілля.

Реалізація цього проєкту надасть відчутний ефект уже в короткостроковій перспективі. Так, очікуються економія витрат на виробництво теплової енергії, що споживається мешканцями Києва, також має зменшитись аварійність тепломереж.

“Очікуваний рівень економії природного газу становитиме 8696,1 тис. куб. м на рік, викиди CO2 зменшаться на 198,6 тонни на рік, економія електроенергії дорівнюватиме 353,0 МВт/г. Сума щорічної економічної вигоди від впровадження інвестиційного проєкту становить 21,92 млн євро”, – резюмували в Київраді

Це Рішення підтримали 93 депутати.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua