0 800 307 555
0 800 307 555

Укравтодор підвищить зарплати дорожникам на 20%


Укравтодор підвищить зарплати дорожникам на 20%

З 1 травня наберуть чинності доповнення до Галузевої угоди на 2020−2022 роки. Згідно з ними, усі тарифні ставки і посадові оклади для працівників дорожньої галузі підвищуються на 20% у порівнянні з 2020 роком.

Про це йдеться на офіційній сторінці Укравтодору в Facebook.

«Реалізація масштабних інфраструктурних об’єктів неможлива без участі кваліфікованих фахівців та їх гідного матеріального забезпечення. Саме тому 7 квітня голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков та голова Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Володимир Вакуленко підписали доповнення до Галузевої угоди на 2020−2022 роки», — зазначають у відомстві.

Кого це торкнеться:

  • нові зміни стосуються підвищення заробітної плати, соціальних гарантій і винагород для працівників дорожньої галузі, враховують пропозиції та зауваження підприємств та організацій дорожнього господарства;
  • підвищено на 20% усі тарифні ставки та посадові оклади у порівнянні з 2020 роком;
  • для робітників на ділянках, що безпосередньо виконують дорожні роботи, на ⅔ збільшено розмір надбавок «За інтенсивність праці робітників» та «За високу професійну майстерність».

Читайте також: В Укравтодорі розповіли, коли будуть готові перші проєкти на Київську обхідну

Зміни набудуть чинності з 1 травня 2021 року.

«За висновком „ДерждорНДІ“, підвищення окладів не призведе до помітного збільшення вартості дорожніх робіт (у межах 3,9%)», — зазначають у Укравтодорі.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua