Жителі якої країни почуваються найщасливішими (інфографіка) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Жителі якої країни почуваються найщасливішими (інфографіка)

Світ
1030
Минулого тижня була опублікована доповідь World Happiness Report, мета якої – з’ясувати, жителі якої країни почуваються найщасливішими. Доповідь була складена під егідою ООН.
Про це пише Голос Америки.
Автори доповіді розраховували індекс щастя як різницю між тими, хто вважає себе щасливими, і тими, хто вважає себе нещасливими.
2020 рік виявився несхожим на попередні дослідження: вплив пандемії на те, що люди стали почуватися менш щасливими, очевидно.
Країною з найщасливішими жителями визнана Фінляндія, яка вже вчетверте очолює цей рейтинг.
У десятку увійшли й інші країни Північної, а також Центральної і Західної Європи: Данія, Швейцарія, Ісландія, Нідерланди, Норвегія, Швеція, Люксембург і Австрія.
У десятку також увійшла і неєвропейська країна — на дев’ятому місці опинилася Нова Зеландія.
Всього 17 держав отримали індекс вище ніж 7 балів; з них єдиною країною, яка входить до переліку економік, що розвиваються, названа Коста-Ріка. Сполучені Штати зайняли 19 сходинку, розташувавшись між Чехією і Бельгією.
Жителі якої країни почуваються найщасливішими (інфографіка)
Серед держав пострадянського простору
  • Найщасливішими названі Литва (38 місце)
  • Естонія (40)
  • Молдова (65),
  • Киргизстан (67), Білорусь (75) і Росія (76), індекс щастя в якій виявився найменшим за останні дев’ять років. Серед країн колишнього СРСР замикає список Україна, яка посіла 110-ту позицію.
Найнещасливішою країною визнаний Афганістан. Його сусідами за списком виявилися африканські держави Зімбабве, Руанда, Ботсвана, Лесото і Малаві.

Довідка Finance.ua:

  • Автори дослідження, опублікованого на Expensivity.com, намагалися з’ясувати ціну задовільного життя і як вона змінюється залежно від того, де людина живе. З цієї точки зору Україна виявилася місцем, де «щастя» коштує найменше серед країн Європи. Потрібно лише 11 301 долар на рік.
  • У рейтингу ж ключових міст США, Великобританії та Європи за цим показником Київ опинився на 113 місці. Таким чином, українська столиця в окресленому регіоні має найменшу вартість щастя. Для порівняння, в Мінську знадобиться 12 252 долари, а в Кишиневі — 15  639 доларів.
  • У світі найвищий цінник на Бермудських островах. Розрахунки показали, що для щастя тут потрібно заробляти 143 933 долари на рік.
До речі, якщо вам не вистачає грошей для виконання будь-якої своєї мрії, за допомогою Finance.ua можна підібрати кредит з оптимальними умовами.

Хочу отримати гроші до зарплати 💸

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас