Мінцифри планує перевести кабінет платника податків у «Дію» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінцифри планує перевести кабінет платника податків у «Дію»

Казна та Політика
404
Можливість фізосіб-підприємців (ФОП), що працюють за спрощеною системою оподаткування, сплачувати податки через портал або мобільний додаток «Дія» є першим кроком до добровільного переведення всіх платників податків на цю платформу.
Про це повідомив віце-прем’єр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров агентству «Інтерфакс-Україна».
«Спочатку ФОП на спрощеній системі (отримають можливість) оплати в додатку і на порталі, і поступово переведемо весь кабінет платника податків на «Дію», — сказав він.
Федоров уточнив, що поступово на «Дії» з’являться всі можливості, в тому числі і роботи з касовими апаратами (РРО), проте поки не зміг назвати конкретні терміни.
За його словами, це буде працювати як податковий кабінет, тільки з класним дизайном, зручно після реінжинірингу всіх процесів.
Нагадаємо, Федоров минулого тижня анонсував запуск послуги автоматичної реєстрації фізосіб-підприємців на порталі «Дія», а також можливість сплати податків в додатку «Дія».
«Це буде займати кілька кліків, оскільки система все розуміє автоматично. Ви вводите суму або вона підтягується з банків, вам показується, скільки оплатити, ви натискаєте „сплатити“ прив’язаною карткою, Apple. Pay або Google. Pay — і все, в чотири кліки податки оплачені, декларація вже в податковій», — заявив Федоров.
Читайте важливі поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас