Пандемія вже не найбільша загроза: чого бояться інвестори — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Пандемія вже не найбільша загроза: чого бояться інвестори

Фондовий ринок
73728
Пандемія коронавірусу була загрозою номер один для інвесторів протягом останнього року. Проте економічні проблеми, спричинені нею, виявилися ще гіршими, пише CNBC.
Інвестори в опитуванні Bank of America назвали інфляцію найбільшою загрозою. Вона непередбачувана та може завдати найбільшої шкоди.
Результати опитування:
  • загалом 37% респондентів вважають інфляцію найбільшим викликом;
  • 35% побоюються реакції на фондових ринках, якщо Федеральний резерв несподівано не проведе свої щомісячні купівлі активів;
  • коронавірус – зокрема проблеми з розповсюдженням вакцини – залишається вагомою загрозою, посівши третє місце. Його бояться 15% інвесторів.
Чому страхи інвесторів змінилися:
  • рівно рік пандемія була головною загрозою для інвесторів. Проте кампанія із щеплення змінила це. Щодня у США щеплять понад 2 мільйони осіб. Кількість смертей та госпіталізацій падає, а медики повертаються до нормального темпу життя;
  • інвестори почали боятися інфляції після того, як дохідність державних облігацій підскочила до докоронавірусного рівня. Респонденти опитування заявили: якщо дохідність 10-річної казначейської облігації зросте до 2% – то фондовий ринок обвалиться на 10%.
За матеріалами:
Телеканал 24
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас