Газ через кілька тижнів продаватимуть українцям за ринковими тарифами – "Нафтогаз" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Газ через кілька тижнів продаватимуть українцям за ринковими тарифами – "Нафтогаз"

Особисті фінанси
6439
Із 1 лютого 2021 року на період дії карантину, але не довше ніж до 31 березня 2021 року гранична ціна на газ регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2021 р. № 25 і становить 6,99 грн/куб.м. Уже з квітня ціна на газ формуватиметься на ринкових засадах, і цінові пропозиції постачальників, з огляду на піврічний досвід роботи вільного ринку газу, значно відрізнятимуться.
Про це йдеться на сайті Нафтогазу.
З часу відкриття ринку і станом на березень 2021 року уже майже 300 тисяч клієнтів, які отримують пільги або субсидії, подали заявку на підключення та уклали договір про газопостачання з ГК «Нафтогаз України».
Третина комерційних клієнтів Газопостачальної компанії – це отримувачі соціальної допомоги. Нині державний постачальник забезпечує газом вразливих клієнтів із 5450 населених пунктів на території 24 областей України (без урахування домогосподарств, які обслуговує Постачальник останньої надії).
Нагадаємо, що з лютого 2021 року Міністерство соціальної політики України за сприяння Групи «Нафтогаз» спростили процедуру зміни газопостачальника для отримувачів пільг і субсидій.
Клієнтам не потрібно особисто відвідувати чи повідомляти Управління соціального захисту населення (УСЗН) про зміну постачальника та щомісячну ціну газу, адже тепер між постачальниками та органами соцзахисту налагоджено обмін даними в електронному форматі.

Довідка Finance.ua:

  • Терміни встановлення газових лічильників для домогосподарств перенесли з 2021-го до січня 2023 року. Облгази мають час, щоб зібрати з українців гроші на прилади обліку, а громадяни — щоб розібратися з обсягами свого споживання.
  • В абсолютній більшості випадків лічильники дозволяють економити на комуналці, однак це можливо далеко не завжди.
Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас