0 800 307 555
0 800 307 555

Низка європейських компаній вийшли з «Північного потоку-2»


Низка європейських компаній вийшли з «Північного потоку-2»

Вісімнадцять європейських компаній уже вийшли з «Північного потоку-2» або перебувають на стадії виходу через попередження США про можливість впровадження нових санкцій.

Про це з посиланням на звіт Держдепу США для Конгресу повідомляє DW у вівторок, 23 лютого.

«Це показує, що законодавчі цілі і наші дії увінчалися успіхом. Ми продовжуємо відстежувати компанії, замішані в потенційно санкційних діях», — заявив офіційний представник Держдепу США Нед Прайс.

Як уточнює видання, США пригрозили санкціями проти інших компаній, але поки вони діють тільки щодо російської компанії КВТ-РУС, якій належить трубоукладальне судно Фортуна, задіяне в будівництві ПП-2.

Проєкт в основному залишили страхові компанії, зареєстровані в Британії. Також припинили участь постачальник промислових послуг Bilfinger з Мангейма і мюнхенська страхова компанія Munich Re Syndicate Limited. Швейцарська Zurich Insurance Group і паризька Axa Group теж вийшли з проекту.

Нагадаємо, що раніше США підготували нові санкції проти ПП-2. Кілька компаній звільняються від санкцій, оскільки згортають свою роботу над газопроводом, тоді як щодо інших компаній можуть бути введені нові заходи.

Також повідомлялося, що в ЄС відмовилися обговорювати санкції проти ПП-2. Не слід вводити санкції, які вдарять по Європі і Німеччині, зазначили міністри закордонних справ країн Євросоюзу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua