Польща змінює правила в'їзду в країну на всіх кордонах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Польща змінює правила в'їзду в країну на всіх кордонах

Особисті фінанси
3224
Уряд Польщі до кінця тижня змінить правила в’їзду в країну. Тепер на всіх напрямках буде дозволений пропуск громадян лише за наявності негативного тесту на коронавірус.
Про це заявив міністр охорони здоров’я Адам Недзельський в ефірі телеканалу TVN24.
За його словами, в разі відсутності негативного тесту на COVID, громадяни зобов’язані будуть пройти обов’язковий карантин.
«Ми думаємо, щоб зробити це на поточному тижні. Ми хочемо доопрацювати правила, деталі, служби повинні підготуватися, тому що це буде означати повернення до діяльності прикордонної охорони», — заявив Недзельський.
Міністр зазначив, що тест на коронавірус буде обов’язковим як на західному, так і на південному кордоні країни. У разі відсутності тесту, той, хто прибуває, зобов’язаний буде пройти 10-денну ізоляцію.
До цього в Польщі вимагали негативний тест на коронавірус лише у громадян третіх країн, до тих, хто в’їжджав з країн ЄС, обов’язковий карантин не застосовувався.
Нагадаємо, минулого тижня в Польщі заявили, що можуть ввести обмеження на кордонах з Чехією і Словаччиною в зв’язку зі зростанням захворюваності в цих країнах.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас