Страхування нерухомості: що важливо врахувати — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Страхування нерухомості: що важливо врахувати

Особисті фінанси
663
Захист нерухомості, чи-то квартира, чи-то приватний будинок на ділянці, має особливе значення для власника. Для цього існують відповідні програми страхування житла.
Яку нерухомість можна застрахувати. Умови майнових страхових продуктів різних компаній можуть відрізнятися. Якщо йдеться про страхування житла, його умовно ділять на кілька частин, які можна застрахувати окремо або разом.
Скільки коштує страхування нерухомості. В основному на формування ціни страхування нерухомості впливає розмір страхової суми. Ви можете самостійно обирати серед варіантів, що запропонує стархова компанія.
Часто обирається сума, яка відповідає найбільш ймовірним середнім збиткам. Сума не може перевищувати ринкової вартості майна, що страхується. В середньому страхування нерухомості обходиться в 0,3-0,35% від її ринкової вартості.
Від чого можна застрахувати? Пожежа, в тому числі умисний підпал, вибух побутового газу, попадання блискавки, крадіжка, попадання літального апарата, умисні дії з боку третіх осіб.
Домашнє майно. Сюди входять стаціонарні комп’ютери, телеапаратура, килими, штори та інші елементи декору.
Господарські будівлі. До них відносяться сараї, гаражі, літні кухні, паркани. Головна вимога – вони повинні мати фундамент.
Відповідальність перед третіми особами. Особливо актуальна ця страховка в новобудовах. Оскільки випадки затоплення водою в перші роки після введення в експлуатацію будинку на тлі постійних ремонтів – звичайна річ.
Список предметів майна, за які страхова не заплатить. Ювелірні вироби, хутра, картини, цінні папери, рукописи, готівкові гроші, банківські чеки, ноутбуки, планшети, фотоапарати, мобільні телефони, одяг, продовольчі та непродовольчі товари, зброя, тварини, рослини, носії інформації тощо.

ДТП. Що робити і чи можна покрити витрати?

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас