4 приклади, коли багатство прийшло несподівано — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

4 приклади, коли багатство прийшло несподівано

Особисті фінанси
13304
Багато людей вважають, що стати багатієм можливо тільки завдяки дивовижній ідеї. Але це помилка, адже розбагатіти можна завдяки речам, які, на перший погляд, здаються дрібницями.
У сучасному світі гроші можна робити буквально з повітря. Розвиток Інтернету привів до появи сайтів і платформ, на яких з’явилися нові способи заробітку. Тому ми розвіємо цей міф на прикладі історій, які доводять, що розбагатіти можна на абсолютно простих або навіть безглуздих речах.
Продаж героїв в іграх. Комп’ютерні ігри вважають марною тратою часу тільки ті, хто в них не розбирається. Насправді це досить прибуткова сфера. Крім кіберспорту, тут також актуальним є продаж героїв, ігрового інвентарю та одягу.
По суті, люди продають свій час, який було вкладено в гру. Вартість героя визначається за кількома критеріями: рівень і вид, наявність зброї, предметів гардеробу та інших атрибутів, рейтинг гравця серед інших. Ціна за одного персонажа варіюється від 5 до 100 000 гривень. Але іноді гравцям зустрічаються дуже рідкісні герої.
Стрімінг онлайн. Це ще один вид діяльності в ігровому середовищі. Стрім – це пряма трансляція, на якій людина показує процес гри. Зазвичай, транслюється екран комп’ютера і зображення камери, спрямованої на самого гравця. Під час стріму глядачі можуть надсилати блогеру гроші. Також він може заробляти на рекламі і навіть отримувати відсоток від продажу комп’ютерних ігор, які вибирає для трансляції.
Танці в Інтернеті. 16-річна Чарлі Дамеліо з США стала першим користувачем TikTok, який набрав 100 млн передплатників. Все почалося з того, що вона просто викладала відео, де танцює. Без ефектів, без красивих костюмів. Просто танці в своїй кімнаті.
Через деякий час її помітили місцеві виконавці та стали запрошувати на свої концерти, щоб Чарлі підготувала танцювальний номер. Слава про юну танцівницю розлетілася швидко і її помітила Дженніфер Лопес. Forbes оцінює її річний заробіток в $ 4 млн.
Читання текстів чи зображень вголос. Герой YouTube-каналу Max Maximov підбирає смішні картинки, демонструє їх на екрані і читає текст вголос. Багато людей не можуть зрозуміти, як цей контент зміг зібрати 3 610 000 передплатників. Завдяки рекламі Max Maximov заробляє майже мільйон гривень на місяць.

Хочу отримати гроші до зарплати 💸

За матеріалами:
Телеканал новин 24
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас