Google TV отримує давно очікувану функцію — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Google TV отримує давно очікувану функцію

Технології&Авто
2662
Одним з найбільших недоліків Android TV була відсутність створення кількох віртуальних користувачів всередині операційної системи, що означало, що при користуванні кількома користувачами телевізор буде змішувати весь контент разом. Очікувалось, що компанія Google виправить це з запуском Google TV, але виявилося, що ця фішка не була додана.
Щоправда, зараз стало відомо, що Chromecast з Google TV отримає підтримку Kids Profile, тобто спеціалізованого дитячого профілю. По суті, це не можна назвати повноцінною можливістю створення декількох віртуальних користувачів, але функція дозволяє розділяти контент для дітей та дорослих.
Вже відомо, що ця функція повинна з’явитися на Chromecast з Google TV вже наступного місяця. Завдяки цьому у Google TV буде безпечне місце для дітей, причому вихід потребуватиме спеціального PIN-кода, завдяки чому діти не зможуть отримати доступу до батьківського профілю.
Представник компанії Google ще у жовтні минулого року офіційно розповів, що планує додати підтримку декількох віртуальних користувачів у Google TV, причому сказав, що додавання цієї функції має високий пріоритет, щоправда, не розповів, коли саме очікувати її виходу. Очікується, що фішка буде презентована вже незабаром та буде доступною і для Android TV.
За матеріалами:
ITsider.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас