889
Apple запатентувала «інноваційну» камеру для iPhone
— Технології&Авто
Щорічно представляючи нове покоління iPhone, компанія Apple відзначає поліпшені можливості зйомки фірмових гаджетів у порівнянні з попередниками. Очікується, що і прийдешні моделі смартфонів бренду не стануть винятком. На це натякає і нещодавній патент мережі виробника, що стосується камери для нових смартфонів.
Документ, зареєстрований американським відомством USPTO, описує модуль камери з фокусною відстанню, що змінюється в діапазоні від 85 до 165 міліметрів. Він отримав два рухомі світлові елементи і розташовану між ними систему лінз, яка може включати обмежувач діафрагми або елемент, що заломлює. Цікаво, що таку технологію складно назвати принципово новим рішенням – вона не перший рік застосовується різними виробниками, і вже відома користувачам як «перископ».

Проте така система може запропонувати хороший баланс між цифровим та розширеним цифровим масштабуванням. Не виключено, що майбутні моделі iPhone будуть оснащуватися такими модулями – в патенті також зазначено, що подібний об’єктив може використовуватися в планшетах і ноутбуках. Коли Apple представить перший пристрій з камерою нового типу, поки не відомо.
За матеріалами: 4PDA
Поділитися новиною
Також за темою
Презентовано новий бюджетник Renault Clio 2026 (фото)
BMW представила електрокросовер iX3 (фото)
У ФРН запустили перший європейський суперкомп’ютер: що він може
Volkswagen представив електричний кросовер ID. Cross (фото)
Motorola випустила найдешевший у світі смартфон з батареєю 7000 мАг (фото)
Дебютував новий електрокросовер Mercedes GLC (фото, відео)