0 800 307 555
0 800 307 555

IBM відзвітувала про падіння доходів в четвертому кварталі 2020 року


IBM відзвітувала про падіння доходів в четвертому кварталі 2020 року

Корпорація IBM відзвітувала про фінансові результати за четвертий квартал 2020 року, повідомивши про падіння виручки до $20,37 млрд, що виявилося нижче від прогнозів аналітиків. Причому виручка компанії падає вже четвертий квартал поспіль. У річному обчисленні виручка впала на 6 %.

Відзначається, що це найсильніше зниження за останні п’ять років. На тлі звіту вартість акцій IBM знизилася на 7 %.

У звіті вказується, що операційний прибуток IBM перевищив прогнози аналітиків і склав $2,07 за акцію проти очікуваних $1,79.

Сегмент хмарного і когнітивного програмного забезпечення, в який входить Red Hat, приніс IBM дохід у розмірі $6,84 млрд, що приблизно на 5% менше, ніж минулого року. Це нижче, ніж прогноз FactSet в $7,18 млрд. Дохід від міжнародної служби Global Technology Services, що займається стратегічним аутсорсингом і аналітикою, склав $6,57 млрд, що на 6% нижче, ніж минулого року, а також нижче від консенсус-прогнозу FactSet в $6,92 млрд.

Підрозділ IBM Global Business Services( GBS), що надає професійні послуги, включаючи консультації з питань управління та стратегії, системну інтеграцію та послуги з управління додатками, приніс дохід у розмірі $4,17 млрд, що приблизно на 4% нижче від показника за минулий рік, але більше від прогнозу в $4,08 млрд.

Дохід сегмента апаратного забезпечення від продажів мейнфреймів та іншого скоротився з $2,50 млрд на 18% щодо показника минулого року і виявився нижчим від прогнозу в $2,26 млрд.

IBM вчергове відмовилася давати річні прогнози на 2021 рік, посилаючись на невизначеність макросередовища у зв’язку з впливом пандемії, але водночас зазначила, що очікує зростання виручки, а також обсяг вільного грошового потоку в 11-12 млрд доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua