0 800 307 555
0 800 307 555

Супутниковий інтернет від SpaceX розширив покриття на Канаду і Британію


Супутниковий інтернет від SpaceX розширив покриття на Канаду і Британію

Супутниковий інтернет Starlink від компанії SpaceX Ілона Маска розширив зону тестування технології в Канаду і Велику Британію, раніше вона була доступна тільки в США.

Про це повідомляє CNBC.

Зараз SpaceX встановила більше тисячі супутників для Starlink і очікує дозволу від регуляторів інших країн. Зокрема, компанія зареєстрована в Австрії, Австралії, Аргентині, Бразилії, Франції, Чилі, Колумбії, Німеччині, Греції, Ірландії, Італії, Мексиці, Нідерландах, Новій Зеландії, Філіппінах, ПАР та Іспанії.

Відзначається, що SpaceX також направила запит на доступ до ринків Японії, в планах – Індія і Кариби.

У Британії вартість місячної підписки становить 89 фунтів, вартість набору для підключення – 439 фунтів.

У Канаді компанія фокусується на сільських і віддалених місцевостях, які мають труднощі з доступом до дротової мережі. Першими технологію отримала спільнота корінних народів в містечку Пікангікум (Онтаріо, Канада). Населення міста – до 3 тисяч осіб. Набори для підключення доставили літаком.

У середу, 20 січня, ракета SpaceX Falcon 9 під час свого 8 запуску доставила на орбіту ще 60 супутників.

Швидкість супутникового інтернету Starlink поки що коливатиметься від 50 Мбіт/с до 150 Мбіт/с, а приблизна затримка сигналу від 20 до 40 мілісекунд. Однак, зі збільшенням кількості супутників на орбіті, робота Starlink буде помітно поліпшуватися. Компанія очікує, що вже влітку 2021 року затримка зв’язку буде на рівні 16 мс.

За оцінками компанії, побудова мережі супутникового інтернету буде коштувати близько 10 млрд доларів з щорічною прибутковістю близько 30 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua