Чи можуть поліцейські конфіскувати автомобіль на єврономерах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чи можуть поліцейські конфіскувати автомобіль на єврономерах

Особисті фінанси
1092
Автоюрист Денис Конюшко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, чи можуть поліцейські конфіскувати автомобіль на «євробляхах».
«З другого порушення дійсно поліцейські мають право забрати автомобіль на штрафмайданчик, зокрема з метою вилучення транспортного засобу. Окрім того, автомобіль можуть забрати також митні органи з метою фіксації та покарання за порушення митних правил», – зазначив автоюрист.
Він наголосив, що розуміє людей, які виходять на протести.
«В Україні, зокрема, справи вирішуються шляхом протестів, але закон є закон. Відповідно, працівники поліції мають право вилучати автомобіль. Справедливий закон чи ні – питання недоречне. У будь-якому випадку треба поставити крапку і зафіксувати (в законі. – Ред.) наявність або відсутність відповідальності у водіїв. Я не кажу, добре це чи погано, але правила мають бути одні для всіх. Цей закон багато разів відтерміновувався. Час все зафіксувати – або він діє, або не діє», – заявив Конюшко.
Раніше Кабмін погодив проєкт постанови, що дозволяє поліції штрафувати водіїв авто на єврономерах на суму 8,5-17 тис. грн.
Штрафи вводяться за керування авто на іноземній реєстрації, яке своєчасно не залишило межі України, і за керування автомобілем на єврономерах не тією людиною, яка ввезла авто в Україну.
Повторне порушення протягом року передбачає позбавлення водійських прав на рік і вилучення авто.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас