0 800 307 555
0 800 307 555

Україна побудує новий міст до Молдови - ОП


Україна побудує новий міст до Молдови - ОП

Україна профінансує будівництво мосту через Дністер, який повинен стати частиною нової магістралі між Києвом і Кишиневом.

Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква.

Він нагадав, що під час нещодавнього візиту новообраного президента Молдови Майї Санду до Києва було укладено окремий меморандум між двома президентами про співпрацю в інфраструктурній галузі. Одним з проєктів стане будівництво мосту через річку Дністер в районі Ямпіль-Косеуць і відповідної магістралі, яка з’єднає Київ і Кишинів.

За словами Жовкви, магістраль повинна дозволити майже за 5 годин доїхати автомобілем від Києва до Кишинева через новий міст.

“Фінансування будівництва цього мосту здійснюватиметься за рахунок державного бюджету України. Зазначу, будівництво всього мостового переходу здійснюється за рахунок України. Укравтодор вже працює над відповідним нормативно-правовим забезпеченням цього фінансування”, – розповів Жовква.

Так само Україна добудує частину магістралі від Києва безпосередньо до мосту, частину цієї магістралі вже побудовано, відновлено або реконструйовано, сказав Жовква.

Молдова, зі свого боку, добудовуватиме власну частину цієї магістралі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua