0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні до весни помітно подешевшає долар - прогноз Reuters


В Україні до весни помітно подешевшає долар - прогноз Reuters

Курс долара в Україні за перші три місяці цього року знизиться з 28,4 до 27,6 гривень/долар, подолавши психологічну позначку в 28 гривень за долар.

Про це повідомляє “Обозреватель” з посиланням на прогноз Reuters.

Крім того, є позитивні очікування від співпраці з МВФ. У грудні 2020-го Україна прийняла антикорупційний закон, щоб підвищити свої шанси на отримання додаткових кредитів від Міжнародного валютного фонду в рамках угоди на 5 мільярдів доларів.

Читайте також: Яким буде курс долара на початок 2021 року: прогноз експертів

“Українська гривня, ймовірно, зміцниться в першій половині 2021 року завдяки притоку іноземної валюти від експорту і відновлення інтересу іноземних портфельних інвесторів до українських облігацій”, – йдеться в щомісячному опитуванні Reuters.

Ставлення іноземців до українського боргу почало покращуватися в кінці грудня після відновлення переговорів щодо кредитів МВФ. “Ставки поступово зростають, і глобальний інтерес до ризикованих активів зростає на тлі очікувань відновлення зростання світової економіки в 2021 році”, – сказав Сергій Колодій з “Аваль”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua