0 800 307 555
0 800 307 555

Amazon буде шити недорогі футболки за мірками покупця


Amazon буде шити недорогі футболки за мірками покупця

Компанія Amazon запустила сервіс Made for You, який обіцяє покупцеві шити футболки вартістю $25 точно за його розміром. Поки що сервіс працює для клієнтів з США.

Користувач вказує в додатку свій зріст, вагу і опис статури і завантажує дві фотографії, після чого Amazon створює його віртуального двійника, щоб покупець міг побачити, як буде сидіти на ньому футболка. Крім того, є можливість вибрати колір, довжину футболки, форму вирізу, довгий або короткий рукав. Клієнту обіцяють, що замовлення буде готове через п’ять днів.

Компанія сподівається, що нова програма допоможе вирішити найбільш поширену проблему в онлайн-покупках – як правильно підібрати одяг, не приміряючи його. Якщо ця невелика програма спрацює вдало, то Amazon розширить її на інший одяг. І такий сервіс стане однією з великих переваг компанії перед конкурентами.

Однак цей квест не обходиться без проблем, зазначає оглядач моди Марк Бейн на сайті qz.com. Виробництво у великих обсягах одягу за індивідуальним замовленням – непросте завдання. Великий японський рітейлер Zozo, який пропонував клієнтам індивідуальне пошиття футболок і джинсів, в цьому році завершив свою міжнародну програму.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua