0 800 307 555
0 800 307 555

У Чехії винайшли папір, який здатний знищити коронавірус


У Чехії винайшли папір, який здатний знищити коронавірус

Епідемія коронавірусу стала викликом для всього людства. Крім фармацевтичних компаній, які б’ються над розробкою ефективної вакцини, вчені шукають альтернативні способи протидії пандемії.

Так, винахідники в Чехії заявили про новий спеціальний склад паперу, який має антисептичні властивості — матеріал здатний знищувати бактерії і віруси, що потрапляють на його поверхню.

Вчені припускають, що такий папір буде затребуваний при виготовленні грошових купюр, документів, квитків та ін.. Новий папір має антибактеріальні властивості. Секрет нового паперу в тому, що його просочують поряд з хімічними речовинами наночастинками срібла і цинку.

Матеріал, за заявою винахідників, абсолютно безпечний для людини. “Протягом однієї хвилини з його поверхні зникає 99% мікробів”, – розповів один з розробників Іржі Собек. За його словами, розробка велася кілька років. Додаткові випробування нового паперу дали дивовижний результат – протягом 10 хвилин загинуло 70% частинок коронавірусу, а всього за пів години вони зникли повністю. Чехія налаштована зробити першу партію паперу в розмірі 10 тонн найближчим часом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua