0 800 307 555
0 800 307 555

Коли українцям повідомлять про локдаун


Коли українцям повідомлять про локдаун

Про введення жорсткого карантину українцям повідомлять не пізніше, ніж за 7 днів до його початку. Про це під час засідання уряду повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Зараз Кабінетом Міністрів напрацьовується можливе поширення або посилення карантинних обмежень. Відповідно до закону, уряд за сім днів або раніше повідомить про їх введення. Думка регіонів важлива, тому ми провели опитування щодо оптимальних карантинних заходів”, – зазначив Шмигаль.

Голова уряду повідомив, що мери міст обласного значення та голови ОДА підтримують ідею про повну заборону святкових ярмарків.

“90% опитаних мерів підтримали повну заборону концертів. Водночас, встановлення новорічної ялинки підтримують, з низкою обмежень, 60% представників органів місцевого самоврядування”, – заявив Шмигаль.

Нагадаємо, з 14 до 30 листопада 2020 року в Україні діяв “карантин вихідного дня”. Зазначимо, що карантин вихідного дня позитивно вплинув на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції і відтепер в Україні постійно діятимуть обмеження “помаранчевої зони”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua