0 800 307 555
0 800 307 555

Ринкова вартість Tesla уперше перетнула позначку в $500 млрд


Ринкова вартість Tesla уперше перетнула позначку в $500 млрд

Акції виробника електромобілів Tesla продовжують стрімко рости на тлі новин про майбутнє приєднання компанії до індексу S&P 500 – у вівторок ринкова вартість Tesla уперше перетнула позначку в 500 млрд доларів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що акції Tesla у цьому році зросли майже на 550% – ріст акцій допоміг засновнику компанії Ілону Маску додати до свого власного капіталу 100,3 млрд доларів та обігнати Білла Гейтса у рейтингу багатіїв, ставши другою найбагатшою людиною світу.

Читайте також: Маск змістив Біла Гейтса з другого місця в рейтингу мільярдерів

“Акції Tesla зросли на 4,1% на біржі у Нью-Йорку на початку торгів, досягнувши рекордно високих показників у 543,17 доларів за акцію та збільшивши її ринкову капіталізацію до понад 506 млрд доларів”, – пише агентство.

При цьому зазначається, що Tesla має приєднатися до індексу S&P 500 21 грудня. Goldman Sachs Group Inc. заявляє, що приєднання Tesla може спричинити попит на 8 мільярдів доларів з фондів взаємних інвестицій з великою капіталізацією.

“Акції виробників електромобілів та інших пов’язаних компаній по всьому світу також із задоволенням купують з оптимізмом, що в автомобільному секторі в найближчі десятиліття будуть панувати електромобілі. Це в поєднанні з високими оцінками Tesla підштовхує інвесторів до менш відомих імен, які можуть отримати вигоду від можливостей зростання сектору”, – пишуть аналітики Bloomberg.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua